| Hmotnosť | 220 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Farba | bílá |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | USA |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Vyrobené v | Čína |
Fuzion je kalifornská značka známa svojou originalitou a sofistikovaným dizajnom. Vynikajú nielen kvalitnými dielmi, ktoré sú navrhnuté priamo tu v slnečnej Kalifornii, ale majú aj kompletné skútre, ktoré stoja za hriech. Rozmery koliesok sú 110 mm v priemere a 24 mm v šírke. Hmotnosť jedného kolieska je len 220 gramov, takže sú vhodné do skateparku. Materiál stredu kolesa je hliník a tvrdosť gumy je 88A. V BALENÍ NÁJDETE 2KS KOLIESOK.
Špecifikácie: