| Hmotnosť | 1084 g |
| Délka desky | 495 mm |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Priestor pre nohy | 335 mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Šířka desky | 127 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hmotnosť | 60 g |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Tvar gumy | oblasti |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Úhel desky | 83 |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Vyrobené v | Čína |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Český |
| Celková délka | 510 mm |
| Celková šířka | 154 mm |
| Velikost koleček | 110 mm |
Ľahký a hravý základ pre stavbu vlastnej freestyle kolobežky do skateparku. Táto zostava dielov od značky Divine kombinuje nízku hmotnosť, skvelú ovládateľnosť a moderný dizajn – ideálna pre technické triky, whipy a airtime v parku.
Doska Divine Park
Úzka, ľahká parková doska s nižšou váhou a skvelou kontrolou.
Dĺžka: cca 495 mm
Šírka: 127 mm
Materiál: Hliník
Štýl: Skatepark (responzívna, vhodná pre whip triky)
🔘 Kolieska Divine Light 110 mm (2 ks)
Rýchle a ľahké kolieska s hliníkovým jadrom a hladkým odvalom.
Priemer: 110 mm
Šírka: 24 mm
Materiál: PU guma + CNC jadro
Súčasť ložiska ABEC-10
🎨 Griptape Divine Nyx
Kvalitný grip s výrazným motívom a hrubou štruktúrou pre skvelú priľnavosť.
Jazdec zameraný na skateparkový štýl
Ideálne pre stredne pokročilých aj pokročilých
Pre tých, ktorí chcú ľahkú kolobežku na triky
| Hmotnosť | 1084 g |
| Délka desky | 495 mm |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Priestor pre nohy | 335 mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Šířka desky | 127 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hmotnosť | 60 g |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Tvar gumy | oblasti |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Úhel desky | 83 |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Vyrobené v | Čína |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Český |
| Celková délka | 510 mm |
| Celková šířka | 154 mm |
| Velikost koleček | 110 mm |