| Hmotnosť | 1084 g |
| Délka desky | 560 mm |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Šířka desky | 153 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hmotnosť | 60 g |
| Priestor pre nohy | 420 mm |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Concave | ano |
| Tvar gumy | oblasti |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Materiál brzdy | plast |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | duhová |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Vyrobené v | Čína |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Český |
| Celková délka | 510 mm |
| Celková šířka | 154 mm |
| Velikost koleček | 110 mm |
Táto kombinácia troch kvalitných komponentov od značky Divine je ideálny základ pre stavbu freestyle kolobežky zameranej na street. Ponúka odolnosť, čistý dizajn a perfektnú kontrolu pri grindoch aj ťažších dopadoch. Samozrejme za skvelú cenu!
Doska Divine Forged Street 6" x 560 mm
Široká streetová doska s box-endami, ideálna pre technické jazdenie.
Rozmery: 560 mm (dĺžka) x 152 mm (šírka)
Materiál: Hliník
Kompatibilita: SCS / HIC
Brzda: Flex fender
Griptape Divine Nyx
Štýlový griptape s hrubou štruktúrou pre maximálnu priľnavosť a výrazný vzhľad.
Kolieska Divine Turbo 110 mm (2 ks)
Ľahké a odolné kolieska s hliníkovým stredom pre hladkú a rýchlu jazdu.
Priemer: 110 mm
Materiál: PU guma + hliníkové jadro
Ložiská: ABEC-11 (súčasťou)
Pre jazdcov zameraných na street štýl
Pre stavbu vlastnej custom kolobežky
Pre stredne pokročilých až pokročilých jazdcov
| Hmotnosť | 1084 g |
| Délka desky | 560 mm |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Šířka desky | 153 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hmotnosť | 60 g |
| Priestor pre nohy | 420 mm |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Concave | ano |
| Tvar gumy | oblasti |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Materiál brzdy | plast |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | duhová |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Vyrobené v | Čína |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Český |
| Celková délka | 510 mm |
| Celková šířka | 154 mm |
| Velikost koleček | 110 mm |