| Hmotnosť | 1040 g |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | HIC |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúce, oceľové riadidlá pre zahr. hIC a SCS. Skvelý dizajn od legendárnej značky Ethic. Riadidlá majú spätný náklon. Vďaka tomu sa riadidlá lepšie držia a jazda je pohodlnejšia. Balenie obsahuje adaptér na tyč. To vám umožní používať SCS compr. systém.
| Hmotnosť | 1040 g |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | HIC |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |