| Hmotnosť | 230 g |
| C-krúžok na vidlici | Zabudované (integrované) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | SCS, HIC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Dĺžka vidlicovej trubky | 145 mm |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120, 125 mm |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 30 mm |
| Priemer osi vidlice | 8 mm a 12 mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Vyrobené v | Čína |
Fuzion je kalifornská značka známa svojou originalitou a sofistikovaným dizajnom. Vynikajú nielen kvalitnými dielmi, ktoré sú navrhnuté priamo tu v slnečnej Kalifornii, ale majú aj kompletné skútre, ktoré stoja za hriech. Hmotnosť vidlice je len 230 gramov, čo je ideálny parameter pre skatepark. Vidlica je bez závitu a je jednodielna z hliníka. Vidlica je určená pre kompresný systém SCS/HIC. Balenie obsahuje vidlicu Paradox vrátane osí a rozperiek pre 8STD a 12STD so šírkou 24 aj 30 mm!
Špecifikácie: