| Hmotnosť | 1020 g |
| Výška řidítek | 720 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | HIC |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúce ľahké riadidlá vyrobené z ľahkej ocele. Riadidlá môžete použiť na HIC compr. majú vnútorný priemer 32 mm a vonkajší priemer 35 mm.skvelé pre skatepark.
Špecifikácie:
| Hmotnosť | 1020 g |
| Výška řidítek | 720 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | HIC |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |