| Hmotnosť | 1176 g |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110 mm |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83,5 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Hľadáš dosku, čo niečo vydrží, vyzerá brutálne a zároveň ťa nebude brzdiť? Union Honeycomb je presne to, čo tvoja kolobežka potrebuje. Vďaka honeycomb výrezom je mega ľahká, ale stále pevná ako skala – ideálna do parku.
Ultra ľahká konštrukcia – viac airtime, menej námahy
Tuhá a odolná – prežije tvrdé dopady aj celodenný shred
Moderný look, čo upúta na prvý pohľad
Dosť priestoru pre nohy – pohodlné pristátie a lepšia kontrola
Ready na triky, čo pošlú tvoje jazdenie na ďalší level
🎯 Pre jazdcov, ktorí to myslia vážne.
💥 Priprav sa lietať. S doskou, čo nesklame
Špecifikácie:
Zobraziť príspevok na Instagramu
| Hmotnosť | 1176 g |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110 mm |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83,5 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |