| Hmotnosť | 1500 g |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 375 mm |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 30 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 82,5 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Vyrobené v | Čína |
Špecifikácie: