| Hmotnosť | 1450 g |
| Vyrobené v | Čína |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110, 120 mm |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 28 mm, 30 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 7075 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Farba | černá |
Ľahká, pevná doska. Výhodou tejto dosky je materiál. Je vyrobený z hliníka série 7000. Doska je teda odolnejšia. Odporúčame pre všetkých náročných jazdcov v parku.
| Hmotnosť | 1450 g |
| Vyrobené v | Čína |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Velikost koleček | 100, 110, 120 mm |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 28 mm, 30 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 7075 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Farba | černá |