| Hmotnosť | 1340 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Ne |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | SCS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Farba | čirá |
| Navrhnuté v | Poľsko |
| Vyrobené v | Čína |
Robustné oceľové riadidlá. Riadidlá sú vyrobené z kvalitnej tepelne spracovanej ocele. Vynikajúce riadidlá T pre náročných jazdcov. Riadidlá nie sú vrúbkované, sú určené pre SCS.
| Hmotnosť | 1340 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Ne |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | SCS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Farba | čirá |
| Navrhnuté v | Poľsko |
| Vyrobené v | Čína |