| Hmotnosť | 900 g |
| Výška řidítek | 675 mm |
| Šířka řidítek | 585 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Poľsko |
| Vyrobené v | Čína |
Veľmi ľahké a odolné riadidlá. Vďaka hliníku 7003 T5 sú riadidlá odolnejšie ako väčšina hliníkových riadidiel. Rozmery riadidiel sú doslova kráľovské! 675x585 mm. Hmotnosť je tiež božská! Len 900 g! Horná rúrka riadidiel je kovaná. (posilnené). Riadidlá sú vrúbkované.
| Hmotnosť | 900 g |
| Výška řidítek | 675 mm |
| Šířka řidítek | 585 mm |
| Backsweep | Nie |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Poľsko |
| Vyrobené v | Čína |