| Hmotnosť | 200 g |
| Velikost koleček | 100 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | červená |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
Super 100 mm kolečka s hliníkovým středem za super prachy! Hmotnost kolečka je 200 gramů a středy jsou osazeny párem ABEC9 ložisek.
Specifikace:
| Hmotnosť | 200 g |
| Velikost koleček | 100 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | červená |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |