| Hmotnosť | 2600 g |
| Dĺžka | 787 mm |
| Celková šířka | 216 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 60 mm |
| Tvrdost kolečka | 83 |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 356 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | mierne flexibilné |
| Nosnost | 70 kg |
| Farba | modrá |
| Farba | fialová |
Skvelé do skateparku aj na ulicu. S dvojitým kopom môžete ľahko skákať ollie alebo zdvíhať ručne. Vďaka stredne zakrivenej doske je pohodlná aj na dlhšie jazdy, ktoré môžete spestriť rôznymi trikmi.
| Hmotnosť | 2600 g |
| Dĺžka | 787 mm |
| Celková šířka | 216 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 60 mm |
| Tvrdost kolečka | 83 |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 356 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | mierne flexibilné |
| Nosnost | 70 kg |
| Farba | modrá |
| Farba | fialová |