| Celková délka | 165 mm |
| Hmotnosť | 150 g |
| Hmotnosť | 980 g |
| Výška řidítek | 675 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Koncové uzávery pre | oceľové riadidlá |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
| Shim | Áno |
| Vnútorný priemer puzdra | 32 a 35 mm |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Veľkosť skrutky | M8 |
| Objímka | dvou šroubová |
| Materiál | hliník |
Prémiová kombinácia komponentov od značiek Triad a Oath pre štýlový, odolný a funkčný setup. Skvelá voľba pre každého jazdca, ktorý chce kombináciu ľahkosti, pevnosti a výrazného vzhľadu.
Riadidlá Triad Extortion V2 670 mm
Hliníkové riadidlá – ideálne pre technické jazdenie.
Výška: 675 mm
Šírka: cca 610 mm
Materiál: Hliník 7075
Tvar: Y-bar
Kompatibilita: IHC
Objímka Oath Cage
Dvojbodová objímka s elegantným farebným prechodom a vysokou pevnosťou.
Kompatibilita: HIC / IHC
Materiál: Hliník
Hmotnosť: 85 g
Gripy Oath Bermuda
Mäkké, ergonomicky tvarované gripy s výrazným dizajnom a maximálnou priľnavosťou.
Dĺžka: cca 165 mm
Materiál: mäkký TPR
Vrátane barendov pre oceľové riadidlá
Freestyle jazdcov zameraných na park aj street
Stredne pokročilí až profi jazdci
Tí, ktorí chcú ľahký a vizuálne výnimočný setup
| Celková délka | 165 mm |
| Hmotnosť | 150 g |
| Hmotnosť | 980 g |
| Výška řidítek | 675 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Backsweep | Nie |
| Koncové uzávery pre | oceľové riadidlá |
| Materiál řidítek | hliník |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | IHC, SpiderHIC, ICS |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
| Shim | Áno |
| Vnútorný priemer puzdra | 32 a 35 mm |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Veľkosť skrutky | M8 |
| Objímka | dvou šroubová |
| Materiál | hliník |