| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Farba | černá |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Hmotnosť | 1260 g |
| Hmotnosť | 210 g |
| Hmotnosť | 283 g |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Vyrobené v | Čína |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | modrá |
| Farba stredu kolesa | viacfarebné |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | USA |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Tvar výpadku | Peg Cut a Box Cut (vrátane box cut) |
| Velikost koleček | 100, 110 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | IHC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Dĺžka vidlicovej trubky | 165 mm |
| C-krúžok na vidlici | Zabudované (integrované) |
Prémiový základ pre vlastnú freestyle kolobežku zameraný na výkon, rýchlosť a čistý dizajn. Táto trojkombinácia Triad dosky, Divine vidlice a Oath koliesok je ideálna pre jazdcov, ktorí chcú ľahký, ale pevný setup.
🛠️ Čo zostava obsahuje:
Doska Triad Psychic
Parková doska s úzkym profilom a ostrým tvarom pre presné ovládanie v skateparku.
Dĺžka: 495 mm
Šírka: 120 mm
Materiál: Hliník
Krk: jednodielny, integrovaný
Brzda: Flex fender
Kolieska Oath Bermuda 110 mm
Štýlové kolieska s unikátnym dizajnom.
Priemer: 110 mm
šírka stredu kolieska: 24mm
šírka gumy kolieska: 26mm
Materiál: PU + hliníkové jadro
Ložiská: ABEC-9 (súčasťou)
Vidlica Divine IHC
Ľahko dizajnovaná IHC vidlica s čistým strieborným finišom.
Materiál: Hliník
Kompatibilita: 110 mm kolieska
Štýl: Park
Hmotnosť: cca 280 g
Kompresný systém: IHC
Štýl: Skatepark / freestyle
Váha zostavy: veľmi nízka
Úroveň: mierne pokročilí / pokročilí jazdci
🧰 Poznámka: Jedná sa o samostatné diely, nie kompletne zmontovanú kolobežku. Môžeš si tak doskladať vlastný setup podľa toho, čo ti sedí najviac.
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Farba | černá |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Hmotnosť | 1260 g |
| Hmotnosť | 210 g |
| Hmotnosť | 283 g |
| Pre stred kolesa | 24mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Vyrobené v | Čína |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | modrá |
| Farba stredu kolesa | viacfarebné |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | USA |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 330 mm |
| Tvar výpadku | Peg Cut a Box Cut (vrátane box cut) |
| Velikost koleček | 100, 110 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 83 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | IHC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Dĺžka vidlicovej trubky | 165 mm |
| C-krúžok na vidlici | Zabudované (integrované) |