| Hmotnosť | 1890 g |
| Hmotnosť | 214 g |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Délka desky | 580 mm |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Šířka desky | 150 mm |
| Farba stredu kolesa | dúha |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Vyrobené v | Čína |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 30 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 82,5 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | černá |
Výborný set za ešte výhodnejšiu cenu!
Súprava obsahuje:
Výborné 110 mm kolieska s hliníkovým stredom od novej českej značky Divine. Šírka kolieska je štandardná 24 mm. Ložiská ABEC 11 zaručujú skvelú rýchlosť.
Špecifikácia:
Nová generácia dosiek Ethic Lindworm V4 konečne dorazila už aj k nám do Scootshopu a musíme povedať, že sa naozaj vydarila. Doska vyniká svojím nadčasovým dizajnom a kvalitou. V pomere rozmerov a hmotnosti dosky musíme uznať, že sa to Ethicu naozaj podarilo, doska váži krásnych 1890 gramov.Rozmery dosky sú 580 mm na dĺžku, 150 mm na šírku a miesto pre nohy/footspace je 400 mm. Krk dosky je jednodielny a určený pre integrované hlavové zloženie. Vďaka zakončeniu dosky v tvare Box-cut sa vám budú lepšie jazdiť grindy na doskách a zábradliach. Do dosky sa zmestia ako 8 mm, tak aj 12 mm osky a kolieska až o maximálnej veľkosti 125 x 30 mm. Na konci dosky nájdete plastovú bezpružinkovú flex fender brzdu. V balení nájdete dosku, 8 a 12 mm osku a spacery na obe osky.
Špecifikácia:
Divine je prvá česká značka ktorá sa zameriava na freestyle kolobežky a príslušenstvo. Tento griptape meria na dĺžku 610 mm a na šírku 154 mm.
| Hmotnosť | 1890 g |
| Hmotnosť | 214 g |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120 mm |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Délka desky | 580 mm |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Šířka desky | 150 mm |
| Farba stredu kolesa | dúha |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Vyrobené v | Čína |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 30 mm |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Úhel desky | 82,5 |
| Výška tuby krku desky | 105 mm |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Materiál brzdy | plast |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Priemer osi vidlice | 8mm |
| Farba | černá |