| Celková šířka | 140 mm |
| Farba | černá |
| Vyrobené v | Čína |
| Celková délka | 530 mm |
| Celková délka | 155 mm |
| Hmotnosť | 96 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hmotnosť | 65 g |
| Hmotnosť | 50 g |
| Koncové uzávery pre | oceľové a hliníkové riadidlá |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | dúha |
| Navrhnuté v | Český |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Dánsko |
| Navrhnuté v | USA |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
Výborný set za ešte výhodnejšiu cenu!
Výborné 110 mm kolieska s hliníkovým stredom od novej českej značky Divine. Šírka kolieska je štandardná 24 mm. Ložiská ABEC 11 zaručujú skvelú rýchlosť.
Špecifikácia:
Divine je prvá česká značka, ktorá sa zameriava na freestyle kolobežky a príslušenstvo.
Tento griptape meria na dĺžku 610 mm a na šírku 154 mm.Hlavové zloženie alebo headset zabezpečuje hladké otáčanie riadidiel.Divine je česká značka, ktorá sa zameriava na freestyle kolobežky a príslušenstvo. Headset je bez závitu, integrovaný a hlavne je vyrobený z kvalitných priemyselných ložísk. Obsahom balenia sú 2 ložiská, top cap, c-ring a krúžok na vidlicu.
Špecifikácia:
| Celková šířka | 140 mm |
| Farba | černá |
| Vyrobené v | Čína |
| Celková délka | 530 mm |
| Celková délka | 155 mm |
| Hmotnosť | 96 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hmotnosť | 65 g |
| Hmotnosť | 50 g |
| Koncové uzávery pre | oceľové a hliníkové riadidlá |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | dúha |
| Navrhnuté v | Český |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Navrhnuté v | Dánsko |
| Navrhnuté v | USA |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |