| Hmotnosť | 218 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Výborný set za ešte výhodnejšiu cenu!
Súprava obsahuje:
Výborné 110 mm kolieska s hliníkovým stredom od novej českej značky Divine. Šírka kolieska je štandardná 24 mm. Ložiská ABEC 11 zaručujú skvelú rýchlosť.
Špecifikácia:
Divine olej je vysoko kvalitný ložiskový olej s prísadami pre zvýšenie jeho oxidačnej stálosti v poveternostných podmienkach.
Tento olej je ideálny na mazanie ložísk pri bežných teplotách do +60 °C.Je určený na mazanie hlavového zloženia u freestylových kolobežiek, ložísk kolieskových korčúľ, skateboardov, kolobežiek, bicyklov, šijacích strojov a ďalších mechanicky namáhaných súčiastok.
| Hmotnosť | 218 g |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Tvar gumy | oblasti |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Tvrdost kolečka | 88 |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Pre priemer nápravy | 8mm |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Farba gumového kolesa | čierna |
| Farba stredu kolesa | čierna |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |