| Hmotnosť | 1500 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | HIC |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Výborné, velká, ocelová řídítka. Doporučujeme všem OG riderům. Skvělé na street.
Specifikace:
| Hmotnosť | 1500 g |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Backsweep | Áno |
| Materiál řidítek | ocel |
| Zárez | Áno |
| Barový adaptér | Nie |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Riadidlá pre kompresiu | HIC |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |