| Vekové rozpätie | 2 - 5 rokov |
| Špecialita | Stabilita a náklon |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Možnosť odstránenia | Áno |
| Výška riadidiel | 48-68 cm |
| Šírka riadidiel | 26 cm |
| Skladacia tyč | Ne |
| Veľkosť kolies | 120/80 mm |
| Šírka koliesok | 24 mm |
| Materiál koliesok | PU |
| Šírka dosky | 11 cm |
| Dĺžka dosky | 30 cm |
| Výška od zeme | 5,5 cm |
| Zloženie rukovätí | Ne |
| Brzda | Áno |
| Pútko na popruh | Ne |
| Typ koliesok | 78° Shore A |
| Vyhadzovacia tyč | Áno |
Mini Micro Deluxe je nová a vylepšená generácia klasickej trojkolky Mini Micro.
rovnako ako klasický model Mini Micro, aj túto trojkolku Deluxe navrhli nemeckí a švajčiarski inžinieri a konzultovali ju s lekárskymi odborníkmi.
pri vývoji sa kládol dôraz na bezpečnosť, kvalitu a praktické využitie.
hlavnými vylepšeniami modelu Mini Micro Deluxe sú výškovo nastaviteľné riadidlá, zvýšená tuhosť materiálu nášľapnej dosky, zvýšená nosnosť celej trojkolky na 35 kg, nášľapná doska s vylepšenou protišmykovou úpravou a reflexná vrstva na zadnej strane kolobežky.
naše trojkolky sú ideálne na rozvoj rovnováhy a koordinácie u detí a predškolákov!
jedinečnosť tejto kolobežky spočíva v jednoduchom špeciálnom mechanizme, ktorý otáča kolobežku nakláňaním riadidiel a prenášaním hmotnosti. Deti rýchlo pochopia princíp otáčania tejto kolobežky a môžu sa okamžite zapojiť do "pretekov" so staršími deťmi a súrodencami. Mini Micro sa dá zložiť jednoduchým vysunutím celej ovládacej tyče z pätky.
| Vekové rozpätie | 2 - 5 rokov |
| Špecialita | Stabilita a náklon |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Možnosť odstránenia | Áno |
| Výška riadidiel | 48-68 cm |
| Šírka riadidiel | 26 cm |
| Skladacia tyč | Ne |
| Veľkosť kolies | 120/80 mm |
| Šírka koliesok | 24 mm |
| Materiál koliesok | PU |
| Šírka dosky | 11 cm |
| Dĺžka dosky | 30 cm |
| Výška od zeme | 5,5 cm |
| Zloženie rukovätí | Ne |
| Brzda | Áno |
| Pútko na popruh | Ne |
| Typ koliesok | 78° Shore A |
| Vyhadzovacia tyč | Áno |
Brzda Mini Micro Deluxe orange