| Vekové rozpätie | Mládež / Dospelí |
| Rozmery kompozitu | d.66 x š.25 x v.21 cm |
| Špecialita | Krátka hliníková doska |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Možnosť odstránenia | Ne |
| Výška riadidiel | 69,5 - 102 cm |
| Šírka riadidiel | 33 cm |
| Skladacia tyč | Áno |
| Veľkosť kolies | 120 mm |
| Šírka koliesok | 24 mm |
| Materiál koliesok | PU |
| Šírka dosky | 10 - 13 cm |
| Dĺžka dosky | 33 cm |
| Výška od zeme | 8,5 cm |
| Zloženie rukovätí | Ne |
| Brzda | Áno |
| Pútko na popruh | Ne |
| Typ koliesok | 87° Shore A |