| Vekové rozpätie | deti |
| Špecialita | Široké riadidlá pre chopper, mimoriadne nízka hmotnosť |
| Nastaviteľná výška | Ne |
| Výška riadidiel | 56 cm |
| Šírka riadidiel | 47 cm |
| Veľkosť kolies | 200 mm |
| Šírka koliesok | 35 mm |
| Materiál koliesok | Bantam |
| Stojan | Ne |
| Brzda | Ne |
| Predný blatník | Ne |
| Nosnosť sedadla | 20 kg |
| Výška sedadla | 37 - 47 cm |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vekové rozpätie | deti |
| Špecialita | Široké riadidlá pre chopper, mimoriadne nízka hmotnosť |
| Nastaviteľná výška | Ne |
| Výška riadidiel | 56 cm |
| Šírka riadidiel | 47 cm |
| Veľkosť kolies | 200 mm |
| Šírka koliesok | 35 mm |
| Materiál koliesok | Bantam |
| Stojan | Ne |
| Brzda | Ne |
| Predný blatník | Ne |
| Nosnosť sedadla | 20 kg |
| Výška sedadla | 37 - 47 cm |
| Nastavenie výšky | Áno |