| Hmotnosť | 2800 g |
| Dĺžka | 914 mm |
| Celková šířka | 216 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 8 |
| Velikost koleček | 65 mm |
| Tvrdost kolečka | 83 |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 584 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | mierne flexibilné |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
Vyskúšaj "Útok žraloka" - longboard, u ktorého sa nemusíš odrážať od zeme. Zaži rovnaký pocit z jazdy ako na bežnom longboardu, ale navyše s možnosťou surfovania, rezanie ostrých zákrut a poháňanie longboardu rozkýváním do strany. Surfuj i na suchu a nuda nemá šancu!
VLASTNOSTI:
| Hmotnosť | 2800 g |
| Dĺžka | 914 mm |
| Celková šířka | 216 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 8 |
| Velikost koleček | 65 mm |
| Tvrdost kolečka | 83 |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 584 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | mierne flexibilné |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |