| Hmotnosť | 3000 g |
| Tvrdost kolečka | 83A |
| Dĺžka | 914 mm |
| Celková šířka | 244 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 62 mm |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 635 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | tvrdá väzba |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
Veľkosť a tvar dosky vyhovuje mnohým jazdným štýlom. Jedinečný dizajn od umelca Andrého Trindadeho. Jazdite v uličkách alebo freestyle. Street Surfing Freeride 36" má zahnutý chvost (tzv. kick tail), nastaviteľný rázvor medzi lesklými kolesami a výrazne konkávne zakrivená doska.
| Hmotnosť | 3000 g |
| Tvrdost kolečka | 83A |
| Dĺžka | 914 mm |
| Celková šířka | 244 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 62 mm |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 635 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | tvrdá väzba |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |