| Hmotnosť | 3000 g |
| Tvrdost kolečka | 83A |
| Farba | žlutá |
| Dĺžka | 1067 mm |
| Celková šířka | 214 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 70 mm |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 714 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | tvrdá väzba |
| Nosnost | 100 kg |
Tieto longboardy sú inšpirované životným štýlom južnej Kalifornie (USA). 42-palcové longboardy sú ideálne na jazdu na dlhšie vzdialenosti.
Dosky radu Fishtail sú vyrobené z 9 vrstiev kvalitného javora, čo zaručuje vysokú odolnosť a robustnosť. Jedinečný tvar dosky umožňuje jazdcom skvelú kontrolu, rovnováhu a stabilitu. Hliníkové vozíky sú namontované nastúpačkách, ktoré znižujú vibrácie a zvyšujú zážitok zo stabilnej jazdy.
| Hmotnosť | 3000 g |
| Tvrdost kolečka | 83A |
| Farba | žlutá |
| Dĺžka | 1067 mm |
| Celková šířka | 214 mm |
| Materiál | javor |
| Počet vrstiev dosky | 9 |
| Velikost koleček | 70 mm |
| Tvrdosť puzdier | 92 |
| Rozchod kolies | 714 mm |
| Concave | ano |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Flexibilita dosky | tvrdá väzba |
| Nosnost | 100 kg |