| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3800 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 570 mm |
| Šířka řidítek | 540 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 480 mm |
| Šířka desky | 105 mm |
| Priestor pre nohy | 340 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ne |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | závitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové |
| Typ vidlice | závitová, dvojdílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 26 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 7 |
| Kompresní system | závitový headset |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
| Minimálna výška jazdca: | 130 cm |
| Maximálna výška jazdca: | 160 cm |
Kolobežka je pre začiatočníkov najvodnatejšia. Deti od 8 rokov.
- gumové rukoväte
- oceľové riadidlá: 570x540 mm
- obsahuje. systém: náhlavná súprava so závitom Neco
- oceľová, dvojdielna vidlica so závitom
- bez konkávneho tvaru
- 110 mm kolieska s hliníkovým stredom
- ložiská ABEC 7
| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3800 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 570 mm |
| Šířka řidítek | 540 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 480 mm |
| Šířka desky | 105 mm |
| Priestor pre nohy | 340 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ne |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | závitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové |
| Typ vidlice | závitová, dvojdílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 26 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 7 |
| Kompresní system | závitový headset |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
| Minimálna výška jazdca: | 130 cm |
| Maximálna výška jazdca: | 160 cm |