| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4300 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 685 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 980 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 140 mm |
| Priestor pre nohy | 420 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
Spoločnosť Invert zachytila trendy a predstavila svoj prvý skúter zameraný na ulice. Skúter je určený pre stredne pokročilých jazdcov, ktorí sa chcú zdokonaliť na ulici. Celková hmotnosť skútra je 4300 gramov. Kompresný systém SCS bol vybraný, pretože sa považuje za najsilnejší. Skúter má oceľové riadidlá v tvare písmena T s rozmermi 735 mm na výšku a 610 mm na šírku. Doska je vyrobená z vysokokvalitného hliníka s rozmermi 560 mm na dĺžku, 140 mm na šírku a 420 mm na šírku. V doske je integrovaná hlavica s priemyselnými ložiskami. Najlepšou súčasťou sú kolesá s priemerom 115 mm a šírkou 24 mm. Kolesá sú vybavené ložiskami ABEC9.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4300 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 685 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 980 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 140 mm |
| Priestor pre nohy | 420 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |