| Shim | Nie |
| Vnútorný priemer puzdra | 32mm |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Veľkosť skrutky | M6 |
| Objímka | dvou šroubová |
| Materiál | hliník |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |
Pre štandardné riadidlá s vonkajším priemerom 32 mm
| Shim | Nie |
| Vnútorný priemer puzdra | 32mm |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Veľkosť skrutky | M6 |
| Objímka | dvou šroubová |
| Materiál | hliník |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Spojené kráľovstvo |
| Vyrobené v | Čína |