| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4150 g |
| Pre výšku jazdca | nad 180 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 925 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 580 mm |
| Šířka desky | 140 mm |
| Priestor pre nohy | 405 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Kanada |
| Vyrobené v | Čína |
Táto kolobežka je navrhnutá pre stredne pokročilých až pokročilých jazdcov, ktorí si chcú v parku zajazdiť aj na raili. Vďaka použitým komponentom je tento build zameraný na výkon a odolnosť. Základom tejto zostavy je doska Ehic Vulcain 580, ktorá ponúka ideálne rozmery pre rôzne typy trikov – s dĺžkou 580 mm a šírkou 140 mm poskytuje dostatok priestoru a stability. Riadidlá sú legendárne Blunt Thermal, vysoké 650 mm a široké 580 mm, navrhnuté pre precízne ovládanie a maximálnu pevnosť. Komfort pri jazde zabezpečujú mäkké a odolné Aztek gripy v červenej farbe. Kolobežka je držaná pohromade vďaka Prey SCS kompresnému systému, ktorý zaručuje skvelú pevnosť a jednoduchú údržbu. Vidlica Divine v striebornej farbe je nielen štýlová, ale aj ľahká a kompatibilná so širokým spektrom koliesok. Celý setup dopĺňa hlavové zloženie Scootshop, ktoré zabezpečí plynulé a spoľahlivé točenie všemožných trikov.Pre maximálnu rýchlosť a plynulú jazdu sú nasadené kolieska Chilli Reaper v červenej farbe, ktoré majú hliníkové stredy a ložiská ABEC9.
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4150 g |
| Pre výšku jazdca | nad 180 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 925 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 580 mm |
| Šířka desky | 140 mm |
| Priestor pre nohy | 405 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Kanada |
| Vyrobené v | Čína |