| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3840 g |
| Hmotnosť | 3840 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 153 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Tento jedinečný build-up je navrhnutý pre mierne pokročilých až pokročilých jazdcov, ktorí milujú street/park prostredie. Celková hmotnosť tejto kolobežky je skvelých 4300 gramov, čo je na jej veľkosť a použitý materiál úžasný parameter. Na tejto kolobežke nájdeme Divine Street dosku o rozmeroch 520 x 153 mm (dĺžka x šírka) s footspacom 400 mm. Riadidlá sme zvolili Union Uniq Bend Oversized, vyrobené z pevného materiálu, s rozmermi 670x580mm. Na riadidlách sú nasadené Fiction Troop gripy v čiernej farbe. Celý komplet je spojený pomocou HIC kompresného systému, ktorý pevne drží všetky komponenty na svojom mieste.HIC je prepojený s Divine vidlicou, ktorá zaisťuje spoľahlivosť a pevnosť pri každom dopade. Hlavové zloženie obsahuje spoľahlivé Divine ložiská, ktoré sa postarajú o hladké točenie všetkých trikov. Čo sa koliesok týka, kolobežka je osadená 110mm Union Turbomatic V2 s hliníkovými stredmi v kombinácii čiernej a fialovej farby. Celú zostavu uzatvára štýlová a pevná objímka Triad Conspiracy.
Hlavné výhody:
Špecifikácia:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3840 g |
| Hmotnosť | 3840 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 580 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 153 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |