| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3600 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 620 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 880 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 153 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Tento topový Build up je určený pre mierne pokročilých/pokročilejších jazdcov, pre ktorých je využitie kolobežky na street aj park zároveň nevyhnutnosťou. Celková hmotnosť tejto kolobežky je len 3600 gramov, čo je vzhľadom na veľkosť kolobežky skvelý parameter. Na kolobežke je nasadená Divine street doska s rozmermi 520x153 mm (dĺžka x šírka) a footspacom 400 mm. Ďalej na kolobežke nájdeme kvalitné riadidlá z odľahčenej ocele od značky Divine v tvare T a s rozmermi 650 x 620 mm. Na riadidlách sú nasadené ODI gripy vo svetlomodrej farbe. Kolobežka drží pohromade vďaka HIC kompresnému systému zaistenému objímkou Divine Classic. HIC je prepojený s Divine vidlicou. U hlavového zloženia je jasná voľba Divine, skvelý headset s integrovanými a zapuzdrenými ložiskami. Celá kolobežka bola následne osadená 110 mm kolieskami s hliníkovými stredmi od značky Divine Spoked.
Hlavné výhody:
Špecifikácia:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3600 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 620 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 880 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 153 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |