| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4600 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 710 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 1100 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 572 mm |
| Šířka desky | 152 mm |
| Priestor pre nohy | 420 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šírka gumového kolesa | 30 mm |
| Šírka stredu kolesa | 30 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | Fender (nepružný, pevný) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | zelená |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
No, tento Build Up je niečo špeciálne! Tento skúter je určený na najtvrdšiu jazdu pre pokročilých jazdcov, najmä na street. Na skútri sú kvalitné oceľové riadidlá UrbanArtt Civic s rozmermi 710x610 mm. Na riadidlách sú namontované sklopné rukoväte Topo II. Ako kompresný systém bol zvolený SCS, pretože sa považuje za najspoľahlivejší a najodolnejší.všetko držia pohromade vidlice North Thirty V2 a SCS North Hammer V2.kolobežka je vybavená doskou Native Cargo Levi Knight s rozmermi 572 × 152 mm (dĺžka x šírka) a priestorom na nohy 420 mm.celý skúter bol potom vybavený 115 mm kolesami s 30 mm širokými hliníkovými stredmi Aztek Architect XL.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4600 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 710 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 1100 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 572 mm |
| Šířka desky | 152 mm |
| Priestor pre nohy | 420 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 115 mm |
| Šírka gumového kolesa | 30 mm |
| Šírka stredu kolesa | 30 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | Fender (nepružný, pevný) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | zelená |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |