| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4300 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 560 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 850 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 119 mm |
| Priestor pre nohy | 320 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Japonsko |
| Vyrobené v | Čína |
No, tento Build Up je niečo špeciálne! Tento skúter je určený pre pokročilejších jazdcov predovšetkým na street. Na skútri sú kvalitné oceľové riadidlá Triad Felon s rozmermi 725x610 mm. Základné rukoväte sú namontované na riadidlách. Ako kompresný systém bol zvolený SCS, pretože sa považuje za najspoľahlivejší a najodolnejší.všetko držia pohromade vidlice Native Versa a SCS Triad Conspiracy.kolobežka je vybavená doskou UrbanArtt Bone s rozmermi 585x160 mm (dĺžka x šírka) a priestorom na nohy 445 mm.celý skúter bol potom vybavený 110 mm kolesami s hliníkovými stredmi od americkej značky River.
Hlavné výhody:
Špecifikácie: