| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4100 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 565 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 580 mm |
| Šířka desky | 150 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Farba | zelená |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
Ste profesionál, ktorý miluje jazdu na ulici? Tak toto je sada pre vás. Tento skúter váži len 4,1 kg vďaka kvalitným súčiastkam. Na kolobežke sú kvalitné oceľové riadidlá Scootshop s rozmermi 670x565 mm , na ktorých sú namontované gripy UrbanArtt. kolobežka drží pohromade vďaka kompresnému systému SCS od americkej značky Proto.vidlica bola pri skladaní jasnou voľbou a bola to Ethic Legion V2. Na hladké otáčanie kolobežky sme zvolili vysokokvalitnú zostavu naklápacej hlavy. Vybrali sme si dosku Ethic Lindworm V4 s rozmermi 580 mm na dĺžku, 150 mm na šírku a 400 mm na päty. V spodnej časti kolobežky je dvojica nezničiteľných 110 mm kolies Proto s ložiskami ABEC9.
Hlavné výhody:
Špecifikácie: