| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 4800 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 720 mm |
| Šířka řidítek | 640 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 1000 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 595 mm |
| Šířka desky | 170 mm |
| Priestor pre nohy | 440 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | Fender (nepružný, pevný) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | šedá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Tento pouličný skúter je určený pre pokročilejších jazdcov s výškou 170 - 200 cm.hmotnosť kolobežky je 4,8 kg.na skútri sú pevné oceľové riadidlá Addict s rozmermi 720x640 mm. Na riadidlách sú namontované aj rukoväte Addict. Kolobežka drží pohromade vďaka kompresnému systému SCS od americkej značky Tilt.vidlica bola jasnou voľbou pri skladaní a bola to Tilt Stage 1.pre plynulé otáčanie kolobežky sme zvolili náhlavnú súpravu Lucky. Na spodnej časti skútra nájdete tabuľku Prey Tomorrow s rozmermi 595 mm na dĺžku, 170 mm na šírku a 440 mm ako priestor pre nohy. Na doske je nalepený čierny griptape. A aby to všetko sedelo, vybrali sme kolesá Striker Lightly s priemerom 110 mm.
Hlavné výhody:
Špecifikácie: