| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3400 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 720 mm |
| Šířka řidítek | 565 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 960 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 365 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | modrá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
No, tento Build Up je výbuch! Táto kolobežka je určená pre stredne pokročilých/pokročilých jazdcov v skateparku. Na kolobežke sú kvalitné oceľové riadidlá Scootshop s rozmermi 720x565 mm. Na riadidlách sú rukoväte Odi. HIC bol zvolený ako kompresný systém, pretože sa považuje za spoľahlivý a robustný. Riadidlá sa uťahujú pomocou dvojšroubovej svorky Blunt. Pre vidlicu sme vybrali model Oath Spinal, ktorý je vhodný pre kolesá Blunt Jon Reyes s priemerom 120 mm a šírkou 24 mm. Hladký chod kolobežky zabezpečuje hlavové zloženie Striker s kvalitnými priemyselnými ložiskami. Na spodnej časti skútra je čerešničkou na torte doska Fuzion s dĺžkou 495 mm , šírkou 120 mm a priestorom pre nohy 365 mm .
Hlavné výhody:
Špecifikácie: