| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3800 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 560 mm |
| Šířka desky | 125 mm |
| Priestor pre nohy | 400 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | béžová |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
koloběžka je určena pro po kročilejší jezdce, kteří se chtějí více rozvíjet ve street i p ark ježdění. Tahle koloběžka váží pouhých 3,8 kg a díky kvalitním dílům. Na kol oběžce jsou kvalitní ocelová řidítka Ethic Tenacit y s rozměry 670x600 mm na k t erých jsou na sun uté Odi 135 mm grip y. Jako kompresní systém byl zvolen SCS díky tomu že s e bere jako nejspo lehlivější a nejpevnější. Všechno doh romady drží vidlice T ilt Tomahawk a SCS Oath Cage V2. Na koloběžce j e nasazená Bestial Wolf Th omas Duchemon deska s rozměry 560x125 mm (délka x šířka) a footspacem 400 mm. Celá ko loběžka byla následně osazena 110 mm Air kolečky s hli níkovými středy od Root Industires.
Najdôležitejšie prvky:
Špecifikácie: