| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3700 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 910 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 360 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut a Box Cut (vrátane box cut) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | Fender (nepružný, pevný) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | oranžová |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
Táto kolobežka je určená pre stredne pokročilých/pokročilých jazdcov na jazdu na ulici aj v skateparku. Kolobežka má kvalitné oceľové riadidlá Ethic Tenacity s rozmermi 670x600 mm. Riadidlá sú vybavené gripmi Stolen, ktoré sú príjemné na dotyk. Ako kompresný systém sme zvolili HIC, pretože jeho hlavné výhody sú: spoľahlivý a pevný. Riadidlá sa uťahujú pomocou dvojšroubovej objímky Triad Conspiracy, ktorá je spojená s vidlicou Ethic Merrow. Základom celej kolobežky je doska, preto sme zvolili jednodielnu hliníkovú Antics Gallery s rozmermi 520 mm na dĺžku, 127 mm na šírku a 360 mm ako priestor na nohy.
Hlavné výhody:
Špecifikácie: