| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3450 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 345 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 26 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | zelená |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
Ste stredne pokročilý jazdec, ktorý chce začať jazdiť na ulici? Tak toto je sada pre vás. Tento skúter váži len 3,8 kg a vďaka kvalitným dielom. Na kolobežke sú kvalitné oceľové riadidlá Ethic Tenacity s rozmermi 620x600 mm , na ktorých sú namontované gripy Blunt v2. ako kompresný systém sme zvolili HIC, ktorý je namontovaný na vidlici Ethic Legion V2, ktorá je upnutá pomocou objímky Nokaic 2023. V prípade hlavového zloženia je jasnou voľbou Scootshop, skvelé hlavové zloženie s integrovanými a zapuzdrenými ložiskami . na spodnej časti skútra je umiestnený štítok Ethic Pandora s rozmermi 520 mm na dĺžku, 130 mm na šírku a 345 mm ako priestor pre nohy. Kolobežka je vybavená dvojicou kolies Blunt Delux s priemerom 120 mm, šírkou gumy 26 mm a šírkou stredu 26 mm.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3450 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 345 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Box Cut (štvorcový tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 26 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | zelená |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |