| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3600 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 670 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 910 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 520 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 355 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 120 mm |
| Šírka gumového kolesa | 26 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
No, tento Build Up je niečo špeciálne! Táto kolobežka je určená pre stredne pokročilých/pokročilých jazdcov na ulicu aj do skateparku. Na kolobežke sú kvalitné oceľové riadidlá Ethic Tenacity s rozmermi 670x600 mm. Vitálne rukoväte sú na riadidlách. HIC bol zvolený ako kompresný systém, pretože sa považuje za spoľahlivý a robustný. Riadidlá sa uťahujú pomocou svorky Native Orca s dvoma skrutkami. Ako vidlicu sme vybrali Oath Shadow, ktorá je vhodná pre kolesá Oath Bermuda s priemerom 120 mm, šírkou gumy 26 mm a šírkou stredu 24 mm. Hladký chod kolobežky zabezpečuje naše hlavové zloženie Scootshop s kvalitnými priemyselnými ložiskami. Na spodnej časti kolobežky je čerešnička na torte: kamenná doska Triad Psychic s dĺžkou 520 mm , šírkou 120 mm a priestorom pre nohy 355 mm .
Hlavné výhody:
Špecifikácie: