| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2900 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Materiál řidítek | titan |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 370 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ne |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | duhová |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |
Chcete najľahší a najoriginálnejší skúter v okolí? Toto zostavenie je pre vás! Hmotnosť tohto skútra je iba 2900 gramov! kolobežka je určená pre stredne pokročilých/pokročilých jazdcov s výškou 160-190 cm do skateparku. Skúter je vybavený titánovými riadidlami Union Bend s rozmermi 700 mm na výšku a 600 mm na šírku. Na riadidlá sme umiestnili penové rukoväte Ethic (bez koncoviek), ktoré sú vyrobené z peny. Rukáv je tiež od francúzskej značky Ethic a model je Valkyria. Ako kompresný systém sme zvolili HIC, ktorý je namontovaný na vidlici Longway Harpia. Hladké otáčanie kolobežky zabezpečuje bezzávitová a hlavne integrovaná hlavová zostava Scootshop. Najväčšou ozdobou celého skútra je doska Union Unique s rozmermi 490 mm na dĺžku, 120 mm na šírku a 370 mm v priestore pre nohy. A na záver sme si ponechali naše kolesá Scootshop so 110 mm špicami a ložiskami ABEC9.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2900 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 600 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 950 mm |
| Materiál řidítek | titan |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 370 mm |
| Úhel desky | 83 |
| Concave | ne |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | duhová |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Český |