| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3600 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 800 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 110 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové, zapouzdřené |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 7 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | červená |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
| Minimálna výška jazdca: | 130 cm |
Vynikajúci skúter pre začiatočníkov so skvelým dizajnom. Skvelé na učenie sa trikov. Kolesá sú 110 mm s hliníkovým stredom, vidlica bez závitu, riadidlá v tvare super T. Čo viac si môžete priať?
Skvelé pre skatepark.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
Článok o tomto skútri nájdete tu: https://www.scootshop.cz/unboxing-invert-supreme-1-7-12/
| Kolobežka Freestyle pre | začiatočníci |
| Hmotnosť | 3600 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 580 mm |
| Šířka řidítek | 520 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 800 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 110 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | neintegrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | kuličkové, zapouzdřené |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 7 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | červená |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
| Minimálna výška jazdca: | 130 cm |