| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3100 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 632 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 760 mm |
| Materiál řidítek | titan |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 320 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
Kryštof Milfait je nejmladší jezdec z celého Divine teamu ale rozhodně se jen tak neztratí. Sám si postavil tuto super koloběžku a vy si ji můžete koupit za super peníze! Koloběžka je lehká, obratná a prostě dokonalá do skateparku. Doporučujeme všem náročným jezdcům.
Specifikace:
Video jak náš team rider koloběžku skládal:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3100 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 632 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 760 mm |
| Materiál řidítek | titan |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 320 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |