| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2880 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 820 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
| Farba | duhová |
Tento custom sme postavili tak, aby spĺňal nároky jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivý a ľahký parkový setup. Základom je odľahčená doska Union Honeycomb, ktorá je známa svojou pevnosťou a čistým dizajnom. O rýchlosť a plynulú jazdu sa starajú kolieska Divine Light Core 110 mm spolu s presnou IHC vidlicou Divine a hladkým chodom headsetu Divine Backflip. Oceľové T-riadiace Divine Standard potom poskytujú kolobežke stabilitu a kontrolu aj pri náročnejších trikoch.
Celý komplet je vyvážený, ľahký a pripravený na intenzívne jazdenie v skateparku.
🛠️ Upozornenie: Kolobežka nie je zmontovaná – dorazí ako samostatné diely, pripravené na vlastné zloženie.
| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2880 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 700 mm |
| Šířka řidítek | 610 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 820 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 130 mm |
| Priestor pre nohy | 350 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | jednodielne |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 11 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Český |
| Vyrobené v | Čína |
| Farba | duhová |
Freestyle koloběžka Custom Divine X Union HoneyComb 490 mm Black/Neochrome
-38.78%