| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3200 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 630 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 930 mm |
| Materiál řidítek | titan |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 370 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Farba | duhová |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Hľadáš kolobežku, ktorá ťa nesklame v skateparku!? Tento custom zostavený z prémiových dielov Divine je postavený presne pre teba. Ľahká, pevná a pripravená na ostré triky aj tvrdé dopady. Každá súčiastka bola vybraná pre maximálny výkon a štýl. Vďaka titánovým riadidlám je kolobežka ľahšia. Skvelá cena ťa tiež poteší!
🎯 Táto kolobežka je ready na tréning aj showtime.
💥 Divine Custom – tvoj vstup do sveta štýlového freestyle.
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3200 g |
| Pre výšku jazdca | 165-185 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 650 mm |
| Šířka řidítek | 630 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 930 mm |
| Materiál řidítek | titan |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 32 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 127 mm |
| Priestor pre nohy | 370 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Dutý |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | HIC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | plast |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | stříbrná |
| Farba | duhová |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |