| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2830 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 558 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 850 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 25 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 360 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 5 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Vyrobené v | Čína |
Výborná, lehká koloběžka do skateparku. Koloběžka má pouze 2,83 kg což ji činí jednou z nejlehčích kompletu na trhu. Koloběžka má celohliníkovou konstrukci.
Hlavní výhody:
Specifikace:
| Kolobežka Freestyle pre | pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 2830 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 620 mm |
| Šířka řidítek | 558 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 850 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 25 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 495 mm |
| Šířka desky | 120 mm |
| Priestor pre nohy | 360 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 5 |
| Kompresní system | SCS |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | USA |
| Vyrobené v | Čína |