| Kolobežka Freestyle pre | stredne pokročilí jazdci |
| Hmotnosť | 3150 g |
| Pre výšku jazdca | 155-175 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 570 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 840 mm |
| Materiál řidítek | hliník |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena Y |
| Délka desky | 500 mm |
| Šířka desky | 115 mm |
| Priestor pre nohy | 340 mm |
| Úhel desky | 83,5 |
| Concave | ne |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | dvou šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 35 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Materiál vidlice | hliník |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Farba | duhová |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Kolobežka je určená na jazdu v skateparku. Kolobežka je vybavená ľahkými hliníkovými riadidlami Ypsilons výškou 600 a šírkou 570. Dĺžka dosky je 500 mm, šírka 115 mm a rozmery dosky sú 340 mm. Doska je vyrobená z dvoch častí, ktoré sú starostlivo zvarené dohromady. Koniec dosky je tiež určený na jazdu v skateparku, a preto je skosený (Pegcut). Kolobežka má integrovanú hlavu bez závitu. Špecifikácie: