| Kolobežka Freestyle pre | starší začiatočníci |
| Hmotnosť | 3797 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 575 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 115 mm |
| Priestor pre nohy | 355 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |
Výborná kolobežka pre starších začiatočníkov do 165cm. Kolobežka má skvelé, pevné riadidlá v tvare T. Výborné kolieska s hliníkovým, lúčovým stredom vo veľkosti 110mm. Skvelá na jazdenie v skateparku.
Hlavné výhody:
Špecifikácie:
| Kolobežka Freestyle pre | starší začiatočníci |
| Hmotnosť | 3797 g |
| Pre výšku jazdca | 135-165 cm |
| Backsweep | Nie |
| Výška řidítek | 600 mm |
| Šířka řidítek | 575 mm |
| Výška riadidiel od zeme | 860 mm |
| Materiál řidítek | ocel |
| Vnější průměr řídítek | 32 mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Tvar riadidiel | Tvar písmena T |
| Délka desky | 490 mm |
| Šířka desky | 115 mm |
| Priestor pre nohy | 355 mm |
| Úhel desky | 82,5 |
| Concave | ano |
| Materiál desky | hliník 6061 T6 |
| Krčné dosky | dvojdielne (zvárané) |
| Tvar výpadku | Peg Cut (štandardný tvar) |
| Objímka | čtyř šroubová |
| Vnitřní průměr objímky bez SHIM | 32 mm |
| Typ hlavového složení podle desky | Integrované |
| Hlavové složení | bezzávitové |
| Ložiska hlavového složení | průmyslové |
| Typ vidlice | bezzávitová, dvoudílná |
| Materiál vidlice | ocel |
| Velikost koleček | 110 mm |
| Šírka gumového kolesa | 24 mm |
| Šírka stredu kolesa | 24 mm |
| Konštrukcia stredu kolesa | Hroty |
| Materiál středu kolečka | hliník |
| Ložiska test test | ABEC 9 |
| Kompresní system | IHC |
| Typ brzdy | bez pružiny (Flex blatník) |
| Materiál brzdy | ocel |
| Nosnost | 100 kg |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Lotyšsko |
| Vyrobené v | Čína |