| Hmotnosť | 33 g |
| Celková délka | 51 a 40 mm |
| Celková šířka | 30 mm |
| Materiál | hliník |
| Farba | černá |
| Farba | modrá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vynikajúce kolíky z lepšej série hliníka 7075. (dlhšia životnosť)
| Hmotnosť | 33 g |
| Celková délka | 51 a 40 mm |
| Celková šířka | 30 mm |
| Materiál | hliník |
| Farba | černá |
| Farba | modrá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |