| Hmotnosť | 260 g |
| C-krúžok na vidlici | Zabudované (integrované) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | SCS, HIC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Dĺžka vidlicovej trubky | 142 mm |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120, 125 mm |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 30 mm |
| Priemer osi vidlice | 12mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |
Vysokokvalitná vidlica vyrobená z lepšej série hliníka 7075. Vďaka tomu je vidlica oveľa odolnejšia. Vidlička je určená pre . systém SCS alebo HIC má vlastný horný uzáver s väčším závitom. Tým sa zabráni pretrhnutiu závitu vo vnútri vidlice. Odporúčame pre náročných jazdcov. Vidlica je určená najmä pre kolesá 12STD so šírkou do 30 mm.
| Hmotnosť | 260 g |
| C-krúžok na vidlici | Zabudované (integrované) |
| Typ vidlice | bezzávitová, jednodílná |
| Vidlice pro | SCS, HIC |
| Materiál vidlice | hliník |
| Dĺžka vidlicovej trubky | 142 mm |
| Velikost koleček | 100, 110, 115, 120, 125 mm |
| Pre stred kolesa | 24 mm, 30 mm |
| Priemer osi vidlice | 12mm |
| Farba | černá |
| Navrhnuté v | Francúzsko |
| Vyrobené v | Čína |